מבנה ארגוני


 

מייסדת ומנכ"ל

robyn profile pic

רובין שיימס, עורכת דין במקצועה, אך יזמת חברתית סדרתית בפועלה, ייסדה את ארגון רפא נא נופש מרפא בע"מ (חל"צ), חברה לתועלת הציבור, בנובמבר 2013.לאחר למעלה מעשור בה מילאה בהצלחה את התפקיד של מנכ"ל קואליציית עיקר, הקואליציה הבינלאומית לזכויות העגונה ומסורבת הגט, החליטה לחפש דרך להרחיב את העשייה החברתית שלהכדי לעשות טוב ליותר אנשים באופן ישיר ומידי, ולפעול ל " תיקון עולם ".

 


 

בעלי מניות

Harryהרי גרינברג, מעל 30 שנה עורך דין, עם קריירה שמשתרעת על פני אוסטרליה וישראל. עלה לארץ עם משפחתו לפני כמעט 20 שנה, ושותף ויו"ר עמית של המחלקה הבינלאומית של משרד עו"ד אפרים אברמזון ושות'. מתמחה בתחום תאגידים ומסחר, בעיקר בתחום מיזוגים ורכישות, בייצוג חברות טכנולוגיה, והקמתם וייצוגם של קרנות הון סיכון וקרנות פרטיות. לפני שהגיע לישראל, היה מעורב בעניינים קהילתיים יהודיים באוסטרליה; בניהם יו"ר ביה"ס יבנה, סגן נשיא של הקהילות היהודיות במועצת ויקטוריה, סגן הנשיא של בתי הכנסת האורתודוקסית במועצת ויקטוריה, ובישראל, שימש חבר מועצת המנהלים של בית הספר פלך מעל 10 שנים.

leoraליאורה לוינשטיין, נולדה במונטריאול, קנדה, לפני 50 שנה. חיה בישראל מזה 37 השנים, וכרגע תושבת מעלה אדומים. נשואה ואם לשישה ילדים, וסבתא לשניים.  בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ומדעי המדינה, ותואר שני בתוכניות לגיל הרך. במשך 22 השנים האחרונות פיתחה תכניות לגיל הרך, ועוסקת בבקרה, פיקוח והדרכה של עובדים במסגרות שונות ובפעוטונים.


 

חברי הדירקטוריון

cheriשרי פוקס, מנכ"ל קרן משפחת פוקס ונאמן של קרן מאור. נולדה וגדלה בסנט לואיס, מיזורי, הגיעה לעבודה עם קרנות עם תואר ראשון בחינוך ומדעי החברה ותואר שני בבריאות הציבור.בנוסף לעבודתה עם הקרן המשפחתית, היא חברה בועד המנהל של Global Foodbanking Network, ושל לקט ישראל, שהיא הייתה בין מקימיה. היא גם יו"ר מועצת המנהלים של טל תורה, מרכז של לימוד תורה וחינוך על מעגל החיים בירושלים. בעבר שימשה גם כיו"ר של רשת התורמים היהודים. מחלימה בעצמה מסרטן השד.

batsheva1בת שבע שרמן-שני, עורכת דין, בעלת משרד בוטיק המתמחה בדיני משפחה, צוואות, וירושות, בעלת הכשרה גם של טוענת רבנית. בעשור האחרון שימשה בתפקיד מנכ"ל עמותת "יד לאישה", ארגון ארצי המייצג נשים עגונות ומסורבות גט בבתי דין רבניים.

 

Uri Gordon profile picאורי גורדוןרב ואיש חינוך, עלה לארץ באוגוסט 2014. שימש בעבר בשורה של תפקידים; מנהל של תוכן ופיתוח תכניות לימודים ב Hebrew Charter School Center בניו יורק, יו"ר המחלקה לתלמוד בתיכון רמז, דירקטור של מחלקת המורים היהודיים בקרן אבי חי, מנהל תכניות בכיר בקרן מורשה, מנהל בית ספר בפלורידה. היום הוא מלמד ומשמש כיועץ ליוזמות חברתיות רבות ולארגונים חינוכיים. שניים מבני משפחתו הקרובים של אורי חלו בסרטן והתרומה הרבה של מתנדבים וארגונים לשיפור איכות חייהם עשה עליו רושם גדול ונטע בו רצון לתרום גם הוא לנושא וכך הגיע לרפא נא.

dennisדניס אלון, לאורך כל הקריירה המקצועית שלו עבד במגזר השלישי. בא לארץ לפני שלושה עשורים מארה"ב ומועסק כיום במרכז כלבי הנחיה לעיוורים בישראל כמנהל פיתוח משאבים. למרבה הצער, סרטן מילא תפקיד חתרני בחייו; שני הוריו מתו מסוגים שונים של הסרטן.

lisaליסה ברקן, יזמת חברתית סדרתית; עם  מעל 30 שנות ניסיון בהיי טק ושיווק בארגונים ללא כוונת רווח וכן בפיתוח וניהול פרויקטים. לאחר שעבדה בתחום של אקטיביזם ציוני, עבדה במחלקת המשקיעים הזרים עבור חברות טכנולוגית לפארקים הטכנולוגיים בירושלים. לאחר מכן עבדה בשיווק חברות היי טק עד שהקימה חברה משל עצמה שמספקת שירותי שיווק לארגונים וחברות גם למטרות רווח וגם שלא למטרות רווח. בחודש יולי 2010 הקימה את כפר ירושלים. בעלה ג'רמי נפטר לאחר מאבק אמיץ במחלת הסרטן.

Jeffג'פרי פרידמן, סמנכ"ל השיווק בGentek,  מפיצים של מוצרי טכנולוגיית המידע בטורונטו, קנדה. במהלך השנים האחרונות, התעניין יותר ויותר בלתת בחזרה לקהילה והוא מנסה למצוא פרויקטים רואיים שהוא יכול לעזור בכל דרך אפשרית, במיוחד מישראל.

Hayaחיה הראל, בוגרת UConn 1966 בפסיכיאטריה וחינוך מיוחד. עבדה כעובדת סוציאלית בית ספרית בבתי הספר האזוריים שפיר, לקחה חלק בתכנית הסבה לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית וב1971 הועסקה בבית החולים הדסה עין כרם במחלקה לעבודה סוציאלית. עד לפרישתה בשנת 2009, עבדה  במחלקות שונות, כולל 5 שנים בהשאלה לבית החולים הצרפתי בירושלים ובשנים האחרונות עבדה במחלקות טראומה.


חברי ועדת ביקורת

ataraעטרה קניגסברג-ראם, למעלה מעשור מילאה את התפקיד של מנכ"ל מרכז רקמן לקידום מעמד האישה באוניברסיטת בר אילן ע"ש רות ועמנואל רקמן. עו"ד במקצועה עם תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן (בהצטיינות). עסקה במשפט אזרחי במשרדים שונים, והריצה את הפרויקט שהוביל להנפקת שני הדוחות הראשונים של ישראל לאו"ם בנוגע למיגור האפליה נגד נשים. השלימה קורסי ניהול, וקורסי מנהיגות חברתית.

alizaעליזה הס, הקימה חברת תיווך לאחר שעסקה במשך 15 שנה בפיתוח משאבים. מחלת הסרטן הוא משהו שמאד השפיע על המשפחה שלה בעשור האחרון; אמה, אביה, ואחותה – כולם חלו בסרטן. למרבה הצער, אמה הפסידה במלחמתה נגד המחלה.

חזרה לראש העמוד